Dzień prezentów w Fundacji Wspierajmy Zdrowie!

Działająca przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu Fundacja Wspierajmy Zdrowie serdecznie dziękuje swoim Darczyńcom – firmie KONKRET i Oddziałowi Rejonowemu PCK w Bolesławcu za podarunki, które służyć będą małym pacjentom szpitala.

Misie – przytulanki, układanki, kredki, mazaki, bloki do rysowania, podarował PCK. Będą to prezenty, które dzieci zabiorą ze sobą do domów opuszczając oddział.

Wielki, puchaty niedźwiedź – maskotka Fundacji – to prawdziwy przytulas i zawodowy rozweselacz z tytułem doktora medycyny, podarowany przez firmę KONKRET. Doktor Miś, bo tak nazywa się ten wybitny specjalista od uśmiechu, będzie odwiedzał chore dzieci na Oddziale Pediatrycznym. Pojawi się również wszędzie tam, gdzie Fundacja Wspierajmy Zdrowie będzie prowadziła swoje akcje zdrowie wspierające 😉. Doktora Misia można również zaprosić na rodzinne uroczystości; urodziny, imieniny. Doktor chętnie też zastąpi Świętego Mikołaja. Fundusze zebrane za Misiową pracę, przeznaczone będą m.in. na zakupy sprzętów medycznych dla bolesławieckiego szpitala.