Diagnostyka obrazowa w Zespole Opieki Zdrowotnej

Najnowocześniejsza, najczulsza, najbardziej precyzyjna aparatura do skanowania i prześwietlania całego ludzkiego ciała, to wyposażenie działającej przy Zespole Opieki Zdrowotnej w Bolesławcu Pracowni Diagnostyki Obrazowej. Pracownia dysponuje jednym z najlepszych na rynku medycznym rezonansem magnetycznym, dwoma tomografami komputerowymi, mammografem, USG, stacjonarnym aparatem RTG, trzema mobilnymi aparatami RTG oraz densytometrem (rentgenowski aparat wykorzystywany w diagnostyce osteoporozy i monitorujący postępy jej leczenia).

Kiedy potrzebne jest skierowanie?
Aby przejść badanie rezonansem magnetycznym, skierowanie od lekarza nie jest wymagane. Na wszystkie pozostałe badania wykonywane w Pracowni Diagnostyki Obrazowej, pacjent musi mieć skierowanie. O celowości podania kontrastu, na miejscu decyduje lekarz radiolog (w niektórych przypadkach, podanie kontrastu jest niezbędne do badania rezonansem, tomografem, USG).

Zbadaj się, skorzystaj z promocyjnych cen
Obecnie istnieje możliwość wykonania badań komercyjnych. Cennik do pobrania TUTAJ. Obowiązuje 30% zniżka od ceny wyjściowej. Pacjenci ze skierowaniami z POZ, które mają podpisane z ZOZ umowy na świadczenie usług przez Pracownię Diagnostyki Obrazowej za badania nie płacą. O taką możliwość zapytaj swojego lekarza.

Zarejestruj się i przyjdź
Pracownia czynna jest od poniedziałku do piątku, od godz. 7:00 do 19:00. Obowiązuje rejestracja telefoniczna, w dni powszednie od godz. 7:00 do 19:00, tel. nr 75 738 00 16. Podczas rejestracji otrzymają Państwo wskazówki jak należy przygotować się do badania. Pracownia znajduje się przy ul. Jeleniogórskiej 4, w budynku B, wejście 2.